O NAS


Fox Agencja Kreatywna. Kim jesteśmy?

Nasz zespół to kreatywni ludzie z pasją do swojej pracy. Specjaliści od grafiki użytkowej, brandingu, social mediów i marketingu. Od wielu lat projektujemy nowoczesne strony www, grafikę wielkoformatową i drukowaną, tworzymy komunikację wizualną firm oraz prowadzimy profile w Social Mediach. Nasi Klienci cenią sobie naszą pomoc w wielu kwestiach, kreatywne podejście, dystans oraz umiejętności. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i dużymi korporacjami nie tylko z Polski, ale z całej Europy. Ostatnio podbijamy również USA. Fox Agencja ciągle się rozwija. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Partnerów Biznesowych. Sprawdź, co możemy Tobie zaoferować i pozwól nam rozwinąć Twoją firmę w takim tempie, w jakim rozwinęła się nasza.

Chcesz nas poznać? Czekamy na Ciebie!


Judyta Foksa

General Graphic Designer

Wiceprezes spółki Fox Agencja Kreatywna. Specjalistka ds. Social Mediów oraz General Graphic Designer. W firmie odpowiedzialna za solidność, jakość, estetykę i terminowość projektów.


Kacper Walkowiak

General Manager / Specjalista ds. grafiki i www

W firmie odpowiedzialny za grafikę użytkową, WSO, SEO, administrowanie hostingiem, projektowanie i wdrażanie stron www. Dba o to, by projekty przygotowane przez grafików Fox Agencji wdrażane były z należytą dokładnością.