O NAS


Dawno temu w lesie... Czyli w 2015 roku.

Właśnie wtedy oficjalnie wypiliśmy za zdrowie nowo powstałej Fox Agencji Kreatywnej.


Jak to było z nami? Najpierw zrodził się pomysł złapania wszystkich lisów z Zielonej Góry i zaadoptowania ich. Później jednak ten pomysł przerodził się w inny, dużo lepszy - w Fox Agencję Kreatywną (z lisem w logo, oczywiście).

Wizerunek lisa, który umieściliśmy w sygnecie naszego logotypu jest połączeniem natury i życia, czyli lisa, z cyfryzacją, internetem i przyszłością - stąd wykorzystanie trójkątów, które nadają mu futurystyczny kształt (dobra, tak naprawdę po prostu Pani Prezes taki sobie wymarzyła). Następnym krokiem było zebranie najlepszej ekipy grafików, programistów, specjalistów ds. marketingu internetowego oraz social mediów. Bo wiadomo, że miejsce zawsze tworzą ludzie.

Młodziutka Fox Agencja Kreatywna weszła na zielonogórski rynek. Od czasu powstania pozyskała wielu lojalnych Klientów zadowolonych z usług wykonanych przez agencję. Cenimy sobie lojalność - dłuższa współpraca zawsze się opłaca :)

Nasza agencja reklamowa ciągle się rozwija. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Partnerów Biznesowych. Sprawdź, co możemy Tobie zaoferować i pozwól nam rozwinąć swoją firmę w takim tempie, w jakim rozwinęła się nasza.

Zapraszamy na kawę!


Judyta Foksa-Mujacic

General Manager

Wiceprezes spółki Fox Agencja Kreatywna / Coach / Grafik komputerowy. W firmie odpowiedzialna za solidność i terminowość projektów


Kacper Walkowiak

General Manager / Specjalista ds. grafiki i www

W firmie odpowiedzialny za grafikę użytkową, WSO, SEO, administrowanie hostingiem, projektowanie i wdrażanie stron www. Dba o to, by projekty przygotowane przez grafików Fox Agencji wdrażane były z należytą dokładnością.