O NAS


Dawno temu w lesie... Czyli w 2015 roku.

Właśnie wtedy oficjalnie wypiliśmy za zdrowie nowo powstałej Fox Agencji Kreatywnej.


Jak to było z nami? Najpierw zrodził się pomysł złapania wszystkich lisów z Zielonej Góry i zaadoptowania ich. Później jednak ten pomysł przerodził się w inny, dużo lepszy - w Fox Agencję Kreatywną (z lisem w logo, oczywiście).

Wizerunek lisa, który umieściliśmy w sygnecie naszego logotypu jest połączeniem natury i życia, czyli lisa, z cyfryzacją, internetem i przyszłością - stąd wykorzystanie trójkątów, które nadają mu futurystyczny kształt (dobra, tak naprawdę po prostu Pani Prezes taki sobie wymarzyła). Następnym krokiem było zebranie najlepszej ekipy grafików, programistów, specjalistów ds. marketingu internetowego oraz social mediów. Bo wiadomo, że miejsce zawsze tworzą ludzie.

Młodziutka Fox Agencja Kreatywna weszła na zielonogórski rynek. Od czasu powstania pozyskała wielu lojalnych Klientów zadowolonych z usług wykonanych przez agencję. Cenimy sobie lojalność - dłuższa współpraca zawsze się opłaca :)

Nasza agencja reklamowa ciągle się rozwija. Ty również możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych Partnerów Biznesowych. Sprawdź, co możemy Tobie zaoferować i pozwól nam rozwinąć swoją firmę w takim tempie, w jakim rozwinęła się nasza.

Zapraszamy na kawę!


Judyta Foksa-Mujacic

General Manager / Specjalista ds. Jazdy Na Motocyklu

Przez 8 lat pracowała na wysokich stanowiskach managerskich w różnych firmach, w których zbierała doświadczenie. Social Media nie mają przed nią tajemnic i zawsze odnajdzie nowe opcje na Facebook'u, o których jeszcze nikt nie wie. Albo tak jej się przynajmniej wydaje. Dzięki licznym kursom i szkoleniom z coachingu zawsze odpowiada pytaniem na pytanie. Najchętniej rzuciłaby wszystko, wsiadła na swojego Bandita i pojechała zwiedzać świat.


Kacper Walkowiak

General Manager / Specjalista ds. grafiki i www

W firmie odpowiedzialny za grafikę użytkową, projektowanie i wdrażanie stron www. Jest samoukiem, hazardzistą, fanem zombie, pracuje do rana, śpi do południa. Programy graficzne i webdesign zachowują się przy nim jak prominentni politycy w Restauracji u Sowy - przestają mieć jakiekolwiek tajemnice.


Grzegorz Blaut

Blaut Akademia

W swojej pracy doradczo-szkoleniowo-coachingowej kładzie nacisk na efekty, a jego podstawową wartością we współpracy z klientem jest efektywne partnerstwo i konkretne rezultaty współpracy. Pasjonata pracy z ludźmi mający bogate doświadczenie jako handlowiec, menedżer i coach.


Aleksandra Sieroń i Agata Kaliciak

Praktykantki / Specjalistki ds. selfie

Uczennice Technikum nr 2 w Zielonej Górze. W szkole zdobyły odrobinę wiedzy teoretycznej, którą chciałyby teraz wykorzystać w praktyce. Na Agencję Fox zdecydowały się ze względu na świetną renomę, wspaniałą atmosferę oraz... duży zapas kawy.